| Price | Negotiable |
|---|---|
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Payment Terms | T/T |
| Brand Name | JLT |
| Process | Precision CNC Milling Parts |
| Color | Customized Color |
|---|---|
| Certification | ISO9001-2015 |
| Brand Name | JLT |
| Tolerance | 0.01-0.05mm |
| Process | CNC Machining Service |
| Color | Customized Color |
|---|---|
| Certification | ISO9001-2015 |
| Brand Name | JLT |
| Tolerance | 0.01-0.05mm |
| Process | CNC Machining Service |
| Color | Silver |
|---|---|
| Brand Name | JLT |
| Process | CNC Machining |
| Material | Stainless |
| MOQ | 1pcs |
| Color | Customized Color |
|---|---|
| Certification | ISO9001-2015 |
| Brand Name | JLT |
| Tolerance | 0.01-0.05mm |
| Process | CNC Machining Service |
| Color | Customized Color |
|---|---|
| Certification | ISO9001-2015 |
| Brand Name | JLT |
| Tolerance | 0.01-0.05mm |
| Process | CNC Machining Service |
| Color | Customized Color |
|---|---|
| Certification | ISO9001-2015 |
| Brand Name | JLT |
| Tolerance | ±0.1~0.005mm |
| Process | CNC Machining Service |
| Color | Silver |
|---|---|
| Brand Name | JLT |
| Finish | Anodizing |
| CNC Machining Or Not | Cnc Machining |
| Shipment | By Sea Or Air, Or Sample By Express |
| Color | Blue |
|---|---|
| Name | CNC Aluminum Parts |
| OEM/ODM | Custom |
| Feature | Hardness / Durable |
| Supply Ability | 600000 Piece/Pieces Per Year |
| Color | Silver |
|---|---|
| Material | Aluminum Alloy |
| Finish | Anodizing |
| CNC Machining Or Not | Cnc Machining |
| Place Of Origin | Shenzhen, China |