| Color | Customized Color |
|---|---|
| Certification | ISO9001-2015 |
| Brand Name | JLT |
| Tolerance | 0.01-0.05mm |
| Process | CNC Machining Service |
| Name | CNC Milling Machined Parts |
|---|---|
| Color | Customized |
| Aluminum | Silver |
| Size | Customized Size |
| Certification | ISO9001:2015 |
| Color | Customized Color |
|---|---|
| Certification | ISO9001-2015 |
| Brand Name | JLT |
| Tolerance | 0.01-0.05mm |
| Process | CNC Machining Service |
| Color | Silver |
|---|---|
| Brand Name | JLT |
| Tolerance | 0.01-0.05mm |
| Material | Aluminum Alloy |
| MOQ | 1pcs |
| Color | Customized Color |
|---|---|
| Certification | ISO9001-2015 |
| Brand Name | JLT |
| Tolerance | 0.01-0.05mm |
| Process | CNC Machining Service |
| Color | Silver |
|---|---|
| Brand Name | JLT |
| Tolerance | 0.01-0.05mm |
| Material | Aluminum Alloy |
| MOQ | 1pcs |
| Scrap Rate | 1% |
|---|---|
| Brand Name | JLT |
| Tolerance | 0.01-0.05mm |
| Material | Aluminum Alloy |
| MOQ | 1pcs |
| Color | Silver |
|---|---|
| Brand Name | JLT |
| Tolerance | 0.01-0.05mm |
| Material | Aluminum Alloy |
| MOQ | 1pcs |
| Color | Silver |
|---|---|
| Brand Name | JLT |
| Tolerance | 0.01-0.05mm |
| Material | Aluminum Alloy |
| Feature | Durable |
| Color | Silver |
|---|---|
| Brand Name | JLT |
| Tolerance | 0.01-0.05mm |
| Material | Aluminum Alloy |
| MOQ | 1pcs |