| Color | Silver |
|---|---|
| Brand Name | JLT |
| Tolerance | 0.01-0.05mm |
| Material | Aluminum Alloy |
| MOQ | 1pcs |
| Color | Silver |
|---|---|
| Brand Name | JLT |
| Tolerance | 0.01-0.05mm |
| Material | Aluminum Alloy |
| Feature | Harden |
| Color | Silver |
|---|---|
| Brand Name | JLT |
| Tolerance | 0.01-0.05mm |
| Material | Aluminum Alloy |
| Feature | Multifunctional |
| Color | Silver |
|---|---|
| Brand Name | JLT |
| Tolerance | 0.01-0.05mm |
| Material | Aluminum Alloy |
| Feature | Durable |
| Color | Silver |
|---|---|
| Brand Name | JLT |
| Tolerance | 0.01-0.05mm |
| Material | Aluminum Alloy |
| MOQ | 1pcs |
| Name | CNC Milling Machine Part |
|---|---|
| Brand Name | JLT |
| Process | Laser |
| Material | Stainless |
| MOQ | 1pcs |
| Color | Silver |
|---|---|
| Brand Name | JLT |
| Tolerance | 0.01-0.05mm |
| Material | Aluminum Alloy |
| Feature | Stable |
| Name | Machined Aluminium Parts |
|---|---|
| Material | Aluminum 6061 |
| Place Of Origin | Shenzhen, China |
| Brand Name | JLT |
| Process | Milling , Turned CNC Parts |
| Color | Silver |
|---|---|
| Brand Name | JLT |
| Tolerance | 0.01-0.05mm |
| Material | Aluminum Alloy |
| MOQ | 1pcs |
| Surface Treatment | Polished,anodizing |
|---|---|
| Type | DRILLING |
| Service | Customized OEM CNC Machining |
| Standard | OEM Custom |
| Port | Shenzhen |